Shitet dyqan ne Yzberisht prane Eco market Tirane (ID 4171149)

Shitet dyqan ne Yzberisht prane Eco market Tirane (ID 4171149)

Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, Albania

Shitje

128,000€ 1800€/m²

Property ID :

 4171149

Share

Added to Favorite

Favorite

Print

Bedrooms

2

Area

135

Description

Yzberisht prane Eco market, buze rruge ne kryqezim, shiten 2 dyqane ne pallat te ri, ne katin perdhe,  dyqanet jane aktualisht te bashkuara qe mund te shiten dhe vec e vec , njeri ambjent siperfaqe 71.38 m²  total (65.37 m² me hipoteke) dhe ambjenti tjeter siperfaqe 64.83 m² total ( 59.37 m² me hipoteke), aktualisht i dhene me qera.

Shitet njeri dyqan  siperfaqe 71.38 m² x 1800€/m² = 128,484 euro

dhe dyqani tjeter siperfaqe 64.83 m² shitet 2000€/m² = 129,660 euro

ne total dy dyqanet siperfaqe 135 m² cmimi  254,144 euro

Vendndodhia e Prones

Agent Mardalena Dhima

Read More

Mobile : +355 67 51 000 51

WhatsApp : +355675100051

Prona te ngjashme

WhatsApp chat