Shtepi private ne ndertim e siper dhe toke ne shitje ne peze te vogel ne Tirane (ID 4141016)

Shtepi private ne ndertim e siper dhe toke ne shitje ne peze te vogel ne Tirane (ID 4141016)

Pezë e Vogël, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1036, Albania

Shitje

75,000€

Property ID :

 4141016

Share

Added to Favorite

Favorite

Print

Area

92.8

Lot Size

730

Description

Ne Peze te vogel shitet shtepi private ne ndertim e siper dhe toke, siperfaqa e tokes 730 m², dhe siperfaqa e objektit ne ndertim 92.8 m². Toka eshte e mbushur me peme frutore, drita dhe uje 24 ore. Objekti eshte ne faze karabina.

Cmimi 75000 Euro

Vendndodhia e Prones

Agent Saimir Maja

Read More

Mobile : +355 67 26 000 26

WhatsApp : +355672600026

Prona te ngjashme

WhatsApp chat