Super Apartament 2+1 ne shitje ne zonen e Bllokut rruga Marko Bocari (ID 4121910).

Super Apartament 2+1 ne shitje ne zonen e Bllokut rruga Marko Bocari (ID 4121910).

Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania

Shitje

230,000€

  • Super Apartament 2+1 ne shitje ne zonen e Bllokut rruga Marko Bocari (ID 4121910) (3)
  • Super Apartament 2+1 ne shitje ne zonen e Bllokut rruga Marko Bocari (ID 4121910) (4)
  • Super Apartament 2+1 ne shitje ne zonen e Bllokut rruga Marko Bocari (ID 4121910) (2)
  • Super Apartament 2+1 ne shitje ne zonen e Bllokut rruga Marko Bocari (ID 4121910) (5)
  • Super Apartament 2+1 ne shitje ne zonen e Bllokut rruga Marko Bocari (ID 4121910) (7)
  • Super Apartament 2+1 ne shitje ne zonen e Bllokut rruga Marko Bocari (ID 4121910) (10)
  • Super Apartament 2+1 ne shitje ne zonen e Bllokut rruga Marko Bocari (ID 4121910) (6)
  • Super Apartament 2+1 ne shitje ne zonen e Bllokut rruga Marko Bocari (ID 4121910) (8)

Property ID :

 4121910

Share

Added to Favorite

Favorite

Print

Dhome gjumi

2

Tualet

2

Siperfaqe

112.4

Description

Ne zonen e Bllokut rruga Marko Bocari, shitet super apartament 2+1, hipoteka del kete vit, siperfaqja 112.4 m², pallat i ri, kat i 3, ashensor, strukture e rregullt, e mire mobiluar. Organizohet ne sallon te madh, ambjent gatimi, 2 dhoma gjumi , 2 ballkone, korridor, 2 tualete me aspirim, parket ne cdo dhome, kondicioner, orientimi me diell, ndricim natyral. Apartamenti eshte totalisht i investuar me punime cilesore dhe te teknologjise me te fundit, elektroshtepiake te reja dhe cilesore,fasada e pallatit e ventiluar, sistem kapot. Ndodhet ne nje zone te zhvilluar dhe te aksesueshme.

Cmimi 230000 euro.

Vendndodhia e Prones

Agent Emarilda Koci

Read More

Mobile +355 67 29 000 29 

WhatsApp : +355 67 29 000 29 

Prona te ngjashme