Super Apartament 2+1 ne Shitje pas Maternitetit te Ri ne Tirane (ID 4121883)

Super Apartament 2+1 ne Shitje pas Maternitetit te Ri ne Tirane (ID 4121883)

Tirana, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania

 

99,000€

  • Super Apartament 2+1 ne Shitje pas Maternitetit te Ri ne Tirane (ID 4121883)
  • Super Apartament 2+1 ne Shitje pas Maternitetit te Ri ne Tirane (ID 4121883)
  • Super Apartament 2+1 ne Shitje pas Maternitetit te Ri ne Tirane (ID 4121883)
  • Super Apartament 2+1 ne Shitje pas Maternitetit te Ri ne Tirane (ID 4121883)
  • Super Apartament 2+1 ne Shitje pas Maternitetit te Ri ne Tirane (ID 4121883)

Property ID :

 4121883

Share

Added to Favorite

Favorite

Print

Dhome gjumi

2

Tualet

1

Siperfaqe

88

Viti i ndertimit

2009-2010

Description

Pas Maternitetit te Ri, Shitet Apartament 2+1 ne Ndertim te Ri i vitit 2009-2010, Kati 3 banim, i mobiluar si ne foto, Siperfaqe totale 88 m² ( 77,26 m² ne Hipoteke), Hapesire e bollshme, location perfekt shum e mire per jetese komode. Apartamenti organizohet nga: korridori qe ben shperndarjen e te gjithe ambienteve, 2 dhoma gjumi, dhome ndenje, 2 ballkone dhe tualeti.

Shitet 99000 euro

Vendndodhia e Prones

Agent Armonila Dumani

Read More

Mobile +355 67 700 01 22 

WhatsApp : +355 67 700 01 22 

Prona te ngjashme