Vile me qera ne rrugen Riza Cerova prane Medresese ne Tirane (ID 4251163)

Vile me qera ne rrugen Riza Cerova prane Medresese ne Tirane (ID 4251163)

Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania

Qera

1,000€ Euro

 • Vile me qera ne Tirane (29)
 • Vile me qera ne Tirane (31)
 • Vile me qera ne Tirane (20)
 • Vile me qera ne Tirane (35)
 • Vile me qera ne Tirane (30)
 • Vile me qera ne Tirane (22)
 • Vile me qera ne Tirane (24)
 • Vile me qera ne Tirane (25)
 • Vile me qera ne Tirane (27)
 • Vile me qera ne Tirane (28)
 • Vile me qera ne Tirane (32)
 • Vile me qera ne Tirane (21)
 • Vile me qera ne Tirane (34)
 • Vile me qera ne Tirane (26)
 • Vile me qera ne Tirane (33)
 • Vile me qera ne Tirane (19)
 • Vile me qera ne Tirane (1)
 • Vile me qera ne Tirane (36)
 • Vile me qera ne Tirane (23)

Property ID :

 4251163

Share

Added to Favorite

Favorite

Print

Bedrooms

3

Bathrooms

2

Area

300

Description

Rr. Riza Cerova, afer Medresese, jepet me qera vile 3 kateshe, i mobiluar me te gjitha menyre bashkohore,
siperfaqe 100 m² per secilin kat, kati i 1 i organizuar ne soxhorno, ambient gatimi ne vehte, tualet dhe verande,
kati i 2 i organizuar ne 2 dhoma gjumi, tualet dhe 1 soxhorno,
kati i 3 i organizuar ne 1 dhome gjumi, soxhorno dhe ballkon, gjithashtu vila ka oborr.

Jepet me qera 1000 Euro

Vendndodhia e Prones

Agent Artan Kotrri

Read More

Mobile : +355 67 51 000 51

WhatsApp : +355675100051

Prona te ngjashme

WhatsApp chat