Vile per shitje ne fshatin Pellumbas ,Komuna berzhite ne Tirane (ID 4151042)

Vile per shitje ne fshatin Pellumbas ,Komuna berzhite ne Tirane (ID 4151042)

Bërzhitë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1037, Albania

 

210,000€

 • WhatsApp Image 2021-03-02 at 6.19.10 PM (1)
 • WhatsApp Image 2021-03-02 at 6.19.10 PM
 • WhatsApp Image 2021-03-02 at 6.21.13 PM (1)
 • WhatsApp Image 2021-03-02 at 6.21.13 PM (3)
 • WhatsApp Image 2021-03-02 at 6.21.16 PM (1)
 • WhatsApp Image 2021-03-02 at 6.21.16 PM (2)
 • WhatsApp Image 2021-03-02 at 6.21.14 PM (2)
 • WhatsApp Image 2021-03-02 at 6.21.14 PM (3)
 • WhatsApp Image 2021-03-02 at 6.21.14 PM (4)
 • WhatsApp Image 2021-03-02 at 6.21.14 PM (5)
 • WhatsApp Image 2021-03-02 at 6.21.14 PM (6)
 • WhatsApp Image 2021-03-02 at 6.21.14 PM (7)
 • WhatsApp Image 2021-03-02 at 6.21.13 PM (2)
 • WhatsApp Image 2021-03-02 at 6.21.15 PM (2)
 • WhatsApp Image 2021-03-02 at 6.21.15 PM (6)
 • WhatsApp Image 2021-03-02 at 6.21.15 PM (8)

Property ID :

 4151042

Share

Added to Favorite

Favorite

Print

Bedrooms

3

Bathrooms

2

Area

500

Description

Ne fshatin pellumbas ,Komuna Berzhite shitet vile private 2 kateshe, e mobiluar, me hipoteke, siperfaqja e viles 170 m², siperfaqja e rruges private 200 m²,siperfaqja e  truallit te viles 500 m², kati i 1 85 m², kat i 2 85 m².Kati i pare:Verande,ambient ndenje dhe kuzhine se bashku  dhe 1 tualet.Kati i dyte:Verande,korridor,3 dhoma gjumi dhe 1 tualet, rikonstruksionet e bera se fundmi, vend parkimi dhe oborr i gjelberuar.

Cmimi 210000 euro.

Vendndodhia e Prones

Agent Mbaresa Tabaku

Read More

Mobile : +355 67 30 8 000 8

WhatsApp : +355 67 30 8 000 8

Prona te ngjashme

WhatsApp chat