Zyra me qera ne rrugen e Dibres prane Vila Goldi (ID 4261532)

Zyra me qera ne rrugen e Dibres prane Vila Goldi (ID 4261532)

Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, Albania

Qera

9€ euro/m²

  • 2f7687d4-88c1-44bf-8c27-8b4ed4da65fc
  • d3bdae17-d5f2-424e-a1a4-b3d7bab12282
  • 63c79ae0-419a-4e56-ba3c-5e1ddc5df404
  • 3dfd9477-bfd2-47cd-9a58-b07fbdaf8922
  • 2d4bc478-72e2-478f-affd-5854284bba9d
  • 0edaa9d5-a754-485e-bde1-03f4c7ebedf4

Property ID :

 4261532

Share

Added to Favorite

Favorite

Print

Area

207

Description

Ne rrugen e Dibres prane Vila Goldi jepet me qera ambjent, me siperfaqe 207 m², pallat i Ri kati 9 me ashensor, punime me termoizolim, ndricim natyral dhe pamje 360°, ambjenti jepet open space, eshte ne proces punimi dhe eshte gati ne vere.

Cmimi 9 euro/m²

Vendndodhia e Prones

Agent Endri Hafesllari

Read More

Mobile : +355 67 56 000 56

WhatsApp : +355 67 56 000 56

Prona te ngjashme

WhatsApp chat