Zyre / Apartament 2+1 ne shitje ne rrugen e Elbasanit, prane Ambasades Amerikane ne Tirane (ID 4129107)

Zyre / Apartament 2+1 ne shitje ne rrugen e Elbasanit, prane Ambasades Amerikane ne Tirane (ID 4129107)

Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, Albania

Shitje

78,000€

Property ID :

 4129107

Share

Added to Favorite

Favorite

Print

Bedrooms

2

Bathrooms

2

Area

78

Description

Rr. Elbasanit, afer Ambasades Amerikane, shitet Apartament 2+1, siperfaqe 78 m² ( me hipoteke ), aktualish i ndare ne 1+1 sip 42 m² dhe garsonjere sip 36 m² (shtese me hipoteke me vete ), kati 0 ( me 3 shkalle i ngritur nga toka), te dy ambjentet me hyrje me vete, buze rruge me pamje nga rruga, e pershtatshme per aktivitete te ndryshme biznesi ose per banim.

Shitet 78,000 Euro

Vendndodhia e Prones

Agent Mbaresa Tabaku

Read More

Mobile : +355 67 30 8 000 8

WhatsApp : +355 67 30 8 000 8

Prona te ngjashme

WhatsApp chat