Zyre me qera ne Don Bosko prane Vizion Plusit ne Tirane (ID 4261236 )

Zyre me qera ne Don Bosko prane Vizion Plusit ne Tirane (ID 4261236 )

Zyre me qera ne Don Bosko prane Vizion Plusit ne Tirane (ID 4261236 )

Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania

Qera

400€

 • Zyre me Qera ne Tirane (1) (640x480)
 • Zyre me Qera ne Tirane (2) (640x480)
 • Zyre me Qera ne Tirane (3) (640x480)
 • Zyre me Qera ne Tirane (4) (640x480)
 • Zyre me Qera ne Tirane (5) (640x480)
 • Zyre me Qera ne Tirane (6) (640x480)
 • Zyre me Qera ne Tirane (7) (640x480)
 • Zyre me Qera ne Tirane (8) (640x480)
 • Zyre me Qera ne Tirane (9) (640x480)
 • Zyre me Qera ne Tirane (10) (640x480)
 • Zyre me Qera ne Tirane (11) (640x480)
 • Zyre me Qera ne Tirane (12) (640x480)
 • Zyre me Qera ne Tirane (13) (640x480)

Property ID :

 4261236

Share

Added to Favorite

Favorite

Print

Bedrooms

4

Bathrooms

2

Garage

1

Area

150

Description

Don Bosko, prane Vizion Plus, jepet me qera Ambjent per Zyra ne pallat te ri, bosh, siperfaqe totale 150 m², kati i 6 me ashensor, 4 ambjente ne total, 2 tualete, koridor, depo, 2 ballkone, orientim me diell, ne cmim perfshihet dhe 1 vend parkimi.

Jepet me qera 400 euro ne muaj pa taksa.

Video e Prones

Zyre me qera ne Don Bosko prane Vizion Plusit ne Tirane (ID 4261236 )

Vendndodhia e Prones

Agent Ali Kurti

Read More

Mobile : +355 67 29 000 29

Prona te ngjashme

WhatsApp chat