Zyre me qera ne zonen e 21-Dhjetorit tek Kompleksi Kontakt ne Tirane (ID 4261034 )

Zyre me qera ne zonen e 21-Dhjetorit tek Kompleksi Kontakt ne Tirane (ID 4261034 )

Zyre me qera tirane office space for rent in tirana ufficio in affitto a tirana kompleksi Magnet

Qera

150€

  • _141553 (1)
  • _141553 (3)
  • _141553 (2)

Property ID :

 4261034

Share

Added to Favorite

Favorite

Print

Bedrooms

1

Bathrooms

1

Area

25 m2

Description

Kompleksi Magnet, prane 21 Dhjetorit, jepet me qera ambient per zyre, siperfaqe 25 m2,  kati i 3, ashensor, WC, kondicioner, ballkon, bosh, ne gjendje te re dhe shume te mire.

Cmimi 150 Euro

Video e Prones

Zyre me qera ne zonen e 21-Dhjetorit tek Kompleksi Kontakt ne Tirane (ID 4261034 )

Vendndodhia e Prones

Agent Raisa Qerimi

Read More

Mobile : +355 67 30 888 30

WhatsApp : +355 67 30 888 30

Prona te ngjashme

WhatsApp chat