Zyre me qera ne zonen e Bllokut prane Stadiumit Dinamo ne Tirane (ID 4261298 )

Zyre me qera ne zonen e Bllokut prane Stadiumit Dinamo ne Tirane (ID 4261298 )

Tirana, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania

Qera

600€

  • Zyre me Qera ne Tirane (6) (249x640)
  • Zyre me Qera ne Tirane (1) (480x640)
  • Zyre me Qera ne Tirane (2) (480x640)
  • Zyre me Qera ne Tirane (3) (480x640)
  • Zyre me Qera ne Tirane (4) (480x640)
  • Zyre me Qera ne Tirane (5) (640x480)
  • Zyre me Qera ne Tirane (7) (480x640)
  • Zyre me Qera ne Tirane (8) (360x640)

Property ID :

 4261298

Share

Added to Favorite

Favorite

Print

Bedrooms

3

Bathrooms

2

Area

120

Description

Bllok, Stadiumi Dinamo, jepen me qera 2 apartamente 2+1 per Zyra ne pallat te ri, bosh, siperfaqe 120 m², kati i 2 dhe kati i 4 me ashensore, 2 tualete, do vendoset kondicioner ne cdo ambjent, mundesi parkimi me pagese ekstra, orientim me diell, te pershtatshme per aktivitete te ndryshme.

Jepet me qera 600 euro ne muaj.

Vendndodhia e Prones

Agent Ali Kurti

Read More

Mobile : +355 67 29 000 29

Prona te ngjashme

WhatsApp chat