Zyre ne shitje ne zonen e qendres ne afersi te Hotel Tirana International ne Tirane (ID 4161050)

Zyre ne shitje ne zonen e qendres ne afersi te Hotel Tirana International ne Tirane (ID 4161050)

Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, Albania

Shitje

64,200€

  • Zyra ne shitje ne Tirane (2)
  • Zyra ne shitje ne Tirane (1)
  • Zyra ne shitje ne Tirane (3)
  • Zyra ne shitje ne Tirane (4)

Property ID :

 4161050

Share

Added to Favorite

Favorite

Print

Bedrooms

1

Bathrooms

1

Area

32.1

Description

Zyre ne shitje ne zonen e qendres ne afersi te Hotel Tirana International ne Tirane (ID 4161050)

Ne zonen e qendres ne afersi te Hotel Tirana International, shitet zyre e mobiluar, me hipoteke, siperfaqa 32.1 m², kati pare ne nje pallat te ri. Zyra ndodhet ne nje kat te konceptuar vetem per zyra, ku koridori eshte i perbashket me zyrat e tjera, dhe tualeti eshte personal por ndodhet ne fund te koridorit. Zyra eshte e pajisur me rafte, tavolina, 4 kompjuter, printer, kondicioner, pajisje per ujin te cilesise se larte. Ndodhet ne nje nder zonat me te preferuara per biznese, shume prane sheshit Skenderbej.

Cmimi 64200 Euro

Vendndodhia e Prones

Agent Saimir Maja

Read More

Mobile : +355 67 26 000 26

WhatsApp : +355672600026

Prona te ngjashme

WhatsApp chat