Apartament 2+1 ne shitje ne zonen e Laprakes ne Tirane (ID 4129374)

Apartament 2+1 ne shitje ne zonen e Laprakes ne Tirane (ID 4129374)

Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania

Shitje

95,000€ i diskutueshem

  • Apartament per shitje ne Tirane (13)
  • Apartament per shitje ne Tirane (12)
  • Apartament per shitje ne Tirane (17)
  • Apartament per shitje ne Tirane (15)
  • Apartament per shitje ne Tirane (14)
  • Apartament per shitje ne Tirane (16)

Property ID :

 4129374

Share

Added to Favorite

Favorite

Print

Dhome gjumi

2

Tualet

1

Siperfaqe

77

Description

Ne zonen e Laprakes, shitet apartament 2+1 me siperfaqe prej 77 m² me certifikate pronesie. Ndodhet ne  zone te qete dhe te preferuar per banim. I gjithe apartamenti eshte  i shtruar me parket, apartamenti eshte i pozicionuar ne katin e 4 (te fundit) te nje pallati ekzistues. Organizohet ne: 2 dhoma gjumi, dhome ndenje, kuzhina me vete, korridor shperndares,  tualeti me dritare.

SHITET 95000 euro

Vendndodhia e Prones

Agent Kristjana Goxhaj

Read More

Mobile +355 67 56 000 56 

WhatsApp : +355 67 56 000 56 

Prona te ngjashme