Garsoniere ne shitje ne Qender ne afersi te Tirana International Hotel ne Tirane (ID 4101048)

Garsoniere ne shitje ne Qender ne afersi te Tirana International Hotel ne Tirane (ID 4101048)

Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, Albania

Shitje

74,900€ i pa diskutueshem

  • reserved-grunge-vintage-stamp-isolated-white-background-reserved-sign-reserved-stamp-148406863
  • Garsoniere ne shitje ne Tirane (3)
  • Garsoniere ne shitje ne Tirane (4)
  • Garsoniere ne shitje ne Tirane (2)
  • Garsoniere ne shitje ne Tirane (1)
  • Garsoniere ne shitje ne Tirane (1)
  • Garsoniere ne shitje ne Tirane (5)
  • Garsoniere ne shitje ne Tirane (2)
  • Garsoniere ne shitje ne Tirane (3)
  • Garsoniere ne shitje ne Tirane

Property ID :

 4101048

Share

Added to Favorite

Favorite

Print

Dhome gjumi

1

Tualet

1

Siperfaqe

32.1

Description

Ne qender ne afersi te Tirana International Hotel, shitet garsoniere me certifikate pronesie, siperfaqa 32.1 m² bruto (22 m neto) dhe depo 3 m² jashte ambjentit te garsonieres.

Ndodhet ne katin e dyte ne nje pallat te ri me ashensor. Garsonierja eshte e rikonstruktuar se fundmi, shtruar me parket cilesor dhe organizohet ne nje dhome(ndenje/fjetje) me ambient gatimi, tualet, dhe nje depo. Fale pozicionit te saj ngjitur me sheshin Skenderbej, garsonierja eshte shume e pershtatshme per investim pasi edhe shume apartamente ne pallat ushtrojne akivitetin e B&B.

Cmimi 74900 Euro i pa diskutueshem.

 

 

Video e Prones

Garsoniere ne shitje ne Qender ne afersi te Tirana International Hotel ne Tirane (ID 4101048)

Vendndodhia e Prones

Agent Armonila Dumani

Read More

Mobile +355 67 700 01 22 

WhatsApp : +355 67 700 01 22 

Prona te ngjashme