Jepet me qera ambient per zyra tek rruga e Kavajes, prane Garden Building (ID 42214500)

Jepet me qera ambient per zyra tek rruga e Kavajes, prane Garden Building (ID 42214500)

Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania

Qera

750€

  • Jepet me qera ambient per zyra tek rruga e Kavajes, prane Garden Building (ID 42214500) (1)
  • Jepet me qera ambient per zyra tek rruga e Kavajes, prane Garden Building (ID 42214500) (3)
  • Jepet me qera ambient per zyra tek rruga e Kavajes, prane Garden Building (ID 42214500) (4)
  • Jepet me qera ambient per zyra tek rruga e Kavajes, prane Garden Building (ID 42214500) (2)
  • Jepet me qera ambient per zyra tek rruga e Kavajes, prane Garden Building (ID 42214500) (7)
  • Jepet me qera ambient per zyra tek rruga e Kavajes, prane Garden Building (ID 42214500) (5)
  • Jepet me qera ambient per zyra tek rruga e Kavajes, prane Garden Building (ID 42214500) (6)

Property ID :

 42214500

Share

Added to Favorite

Favorite

Print

Dhome gjumi

3

Tualet

2

Siperfaqe

110

Description

Ne rrugen e Kavajes, prane Garden Building, jepet me qera ambient per zyra, siperfaqe 110 m², kati i pare i banimit dhe i treti nga toka, kondicioner, orientim me diell.
Apartamenti organizohet ne: 3 ambiente, korridor shperndares, 2 tualete, ballkon i madh.
Apartamenti eshte i pozicionuar buze rruges kryesore.

Jepet me qerav750 Euro.

Video e Prones

Jepet me qera ambient per zyra tek rruga e Kavajes, prane Garden Building (ID 42214500)

Vendndodhia e Prones

Agent Redjola Lulo

Read More

Mobile +355 67 700 01 25 

WhatsApp : +355 67 700 01 25 

Prona te ngjashme