Toke ne shitje ne zonen e Spilles Kavaje (ID 4191011 )

Toke ne shitje ne zonen e Spilles Kavaje (ID 4191011 )

Spille, Bashkia Rrogozhinë, Tirana County, Central Albania, 2510, Albania

Shitje

45,000€

Property ID :

 4191011

Share

Added to Favorite

Favorite

Print

Area

6200

Description

Spille, Grethi i Mesem, shtitet Toke Vresht, me Hipoteke, siperfaqe 6200 m², ne pjese kodre dhe pamje nga deti, vend shume i pershtatshem per investime te ndryshme.

Shitet 45000 euro

Karakteristika

Vendndodhia e Prones

Agent Shpetim Azizaj

Read More

Mobile : +355 67 26 000 26

WhatsApp : +355672600026

Prona te ngjashme

WhatsApp chat