Zyre me qera ne zonen e Bllokut prane Sheshit Wilson ne Tirane (ID 4261353)

Zyre me qera ne zonen e Bllokut prane Sheshit Wilson ne Tirane (ID 4261353)

Tirana, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania

Qera

1,300€

  • Zyre me qera ne Tirane (1) (1024x768) (1024x768)
  • Zyre me qera ne Tirane (2) (1024x768) (1024x768)
  • Zyre me qera ne Tirane (8) (1024x768) (1024x768)
  • Zyre me qera ne Tirane (7) (1024x768) (1024x768)
  • Zyre me qera ne Tirane (3) (1024x768) (1024x768)
  • Zyre me qera ne Tirane (6) (1024x768) (1024x768)
  • Zyre me qera ne Tirane (9) (1024x768) (1024x768)
  • Zyre me qera ne Tirane (4) (1024x768) (1024x768)

Property ID :

 4261353

Share

Added to Favorite

Favorite

Print

Bedrooms

1

Bathrooms

1

Area

174

Description

Bllok, prane Sheshit Wilson, rruga Sami Frasheri, jepet Zyre me qera, siperfaqe 174 m², open space, kati 2 me ashensor, kondicioner, tualete, ballkon, orientim me diell, Zyra eshte e ndare ne  3 ambjente dhe eshte e pershtatshem per nje ser aktivitetesh si, klinik dentare, qender estetike, call center , kurse gjuhesh etj.

Jepet me qera 1300 euro

Vendndodhia e Prones

Agent Shpetim Azizaj

Read More

Mobile : +355 67 26 000 26

WhatsApp : +355672600026

Prona te ngjashme

WhatsApp chat